Agencja Ochrony Strzelec - Suwałki
agencja oferta

Skuteczność

Skuteczność działania oraz szybki rozwĂłj zawdzięczamy niekonwencjonalnym metodom szkolenia i stałego nadzoru, bazując na duĹźym doświadczeniu i profesjonalizmie naszych pracownikĂłw.

O nas

Agencja Ochrony Osób i Mienia "Strzelec" została założona w 1997 roku i działa na podstawie koncesji MSWiA nr L-0632/00 wydanej w dniu 04.05.2000 roku.

 Firmę reprezentuje Właściciel Ryszard Zarzecki.

     Zadania ochrony osĂłb i mienia realizujemy na terenie całego kraju, a w szczegĂłlności na terenie woj. Podlaskiego i Warmińsko-Mazurskiego. Zatrudniamy obecnie ok. 120 pracownikĂłw ochrony, z wieloletnim doświadczeniem, systematycznie podnoszącymi swoje kwalifikacje zawodowe. Na stanowiskach kierowniczych firmę "Strzelec" reprezentują wysokiej klasy specjaliści posiadający licencje pracownika ochrony fizycznej II stopnia i zabezpieczenia technicznego II stopnia z wyĹźszym wykształceniem.

     Skuteczność działania oraz szybki rozwĂłj zawdzięczamy niekonwencjonalnym metodom szkolenia i stałego nadzoru, bazując na duĹźym doświadczeniu i profesjonalizmie naszych pracownikĂłw.
Szczególnie specjalizujemy się w ochronie imprez masowych.


© 2010 Strzelec Security
INFORMACJE
OFERTA

   Created by KANET.EU